PL |  EN
Maj
.
Wielkość czcionki Drukuj
Środa, 31 maja 2017, imieniny : Anieli, Feliksa, Kamili
NIERÓWNI - koncert Mietka Szcześniaka
 
NIERÓWNI - koncert Mietka Szcześniaka

Serdecznie zapraszamy na koncert Mietka Szcześniaka pt.: „Nierówni”, który odbędzie się 31 maja w sali im. L. Lipińskiego MCK SOKÓŁ o godz. 19.00. Wydarzenie uświetni obchody V-lecia Hospicjum stacjonarnego, działającego w Nowym Sączu.

NIERÓWNI to także tytuł płyty Mietka Szcześniaka, zawierającego utwory oparte na wierszach ks. Jana Twardowskiego. Forma płyty, a tym samym koncertu, ma w swoim zamierzeniu dodać lekkości i podkreślić to, co ważne dla poety i kompozytora – ciepłą nadzieję, afirmację poetyckiej prostoduszności, zdystansowanej a niewymuszonej mądrości codziennej i zupełnie niecodziennej. Dlatego opracowane przez Szcześniaka wiersze opowiedziane są językiem kompozycji nawiązujących do akustycznej, lekkiej i pełnej słońca muzyki brazylijskiej, jej wyraźnych rodzajów: bossanovy, samby, chorinjo, sao.
www.chrzescijanskiegranie.pl
Wystąpią:
Mietek Szcześniak - wokal
Paulinho Garcia - wokal, gitara
Thomas Sanchez - perkusja
Maciej Sanchez - perkusja
Krzysztof Herdzin - fortepian
Marcin Pospieszalski - gitara basowa
The Time Quartet
Bilety w cenie 20 zł do nabycia od 15 maja w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, tel. 18/44 82 643 lub 44 82 600) - czynnej w dni powszednie w godzinach 8:00-20:00, w soboty i niedziele w godzinach 12:00-20:00.
Zapraszamy!
Organizatorzy:
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie
Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Nowym Sączu
Wstecz