PL |  EN
.
Wielkość czcionki Drukuj
Piątek, 8 września 2017, imieniny : Czcibora, Marii, Serafiny
"KŁAMSTWO" - premiera ogólnopolska w MOK
 
8, 9 i 10 września 2017 r. w Sali Widowiskowej MOK - Al. Wolności 23


KOMPANIA TEATRALNA oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, zapraszają na premierę europejskiego hitu teatralnego, komedii pt. „KŁAMSTWO” Floriana Zellera, w reżyserii Wojciecha Malajkata i w doskonałej (wymiennej) obsadzie: Sambor Czarnota, Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Mikołaj Roznerski, Milena Suszyńska, Piotr Szwedes, Adriana Kalska.

Jak to jest w zwyczaju KOMPANII TEATRALNEJ – premiera spektaklu odbędzie się na scenie MOK w Nowym Sączu, przy Al. Wolności 23 w dniach 8 i 9 września o godz. 19.00 oraz 10 września 2017 r. o godz. 18.00.

W rewelacyjnej komedii Zellera, a zarazem w intelektualnej rozgrywce między dwiema parami uroczych i jakże przy tym zakłamanych ludzi, zdążyła się już zakochać cała Europa. Ta kwitnąca miłość dotarła wreszcie do Polski.
Świetna reżyseria i doborowa obsada aktorska z pewnością pomogą Państwu zobaczyć w scenicznym lustrze sztuki – opary absurdu i kłamstw, jakie na co dzień towarzyszą nam w życiu.
Reżyser spektaklu Wojciech Malajkat mówi: "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią… wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawią publiczność i sprawią, że paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy". Zdradza nam także: "Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem.”

Producent przedstawienia Piotr Szwedes zastrzega natomiast: "Warto to zobaczyć(…), ponieważ jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam.
To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz.(…) Jeżeli lubicie niewygodne pytania i wygodne odpowiedzi, czy... odwrotnie, do zobaczenia... u Was".

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu - Al. Wolności 23, w godz. 8.00 - 16.00.
Rezerwacja tel.: (18) 443-89-59 w.20.
Wstecz