PL |  EN


Wielkość czcionki Drukuj
Sobota, 16 lutego 2019, imieniny : Danuty, Daniela, Juliany
ZIARNKO GORCZYCY 2019 | MATEUSZ ZIÓŁKO I KABARET HRABI
 

16 lutego, godz. 18.00, sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Gala finałowa plebiscytu ZIARNKO GORCZYCY

Podczas dziewiętnastej gali plebiscytu w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ wręczone zostaną kolejne statuetki ZIARNKA, a otrzymają je osoby i firmy, które poprzez swoją działalność charytatywną zyskają największą sympatię głosujących w tegorocznym plebiscycie.

Wydarzenie uświetni spektakl kabaretu Hrabi pt. „Cyrkuśniki”, a także występ gościa specjalnego wieczoru – Mateusza Ziółki. Tradycyjnie, zaraz po gali, organizatorzy zapraszają na charytatywny bal do Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu. Na gości czekać będzie pyszne menu oraz wspaniała zabawa taneczna.


Dochód ze sprzedaży wszystkich biletów w całości przeznaczony będzie na wsparcie Sądeckiego Hospicjum!

KABARET HRABI - CYRKUŚNIKI

Czarna skrzynia, buty

Kabaret Hrabi istnieje na scenie wystarczająco intensywnie, by wiedzieć, że aktorstwo to nie tylko zawód i przyjemność, ale też służba. Lata zaprzeczania, że nieee, że gust należy kształtować, na scenie nie pajacować, napotkały opór. Nadszedł czas, by się wyrzec. Czego się da, a przede wszystkim idei. Czas, by ludziom służyć i tym służeniem rozbawiać.


W „Cyrkuśnikach” Hrabi w pełni oddaje się w ręce publiczności, przyzwala i poddaje się, by spełniać jej życzenia. „Zrobimy wszystko, nie mamy godności” – to motto cyrkuśników. Hrabi liczy nie tylko na mądrość swoich widzów, ale też na to, że będzie potrafił jej schlebić. Ale tak porządnie. A niech no kto wyjdzie ze spektaklu do toalety. Popamięta.

ORGANIZATORZY AKCJI

Prezydent Miasta Nowego Sącza, Województwo Małopolskie, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, Związek Sądeczan, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Instytut Europa Karpat, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ.

Wstecz