Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Sobota, 7 marca 2020, imieniny : Flicyty, Kajetana, Pauli
MOK Kochane Baby 5
 
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie i Panów na dwa ekscytujące wieczory z „KOCHANYMI BABAMI” w wykonaniu aktorów, muzyków i wokalistów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.
To trzeba koniecznie zobaczyć!!!
Może wreszcie, po 5 latach wspólnych narzekań na swój los, bohaterowie dogadają się i spojrzą bardziej optymistycznie na swoje „drugie połówki”?
Widzów czekają ciekawe interpretacje polskich utworów, dowcipne dialogi i monologi oraz niezaprzeczalny urok osobisty piękniejszej płci.
Zapraszamy!!!

Do pięciu razy sztuka...

Bilety w cenie: 15 zł
Sprzedaż biletów: Sekretariat MOK tel.18/443 89 59 wew.20
Wstecz