PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Niedziela, 15 marca 2020, imieniny : Delfiny, Longina, Ludwiki
MOK Ireneusz Krosny Mowa ciała
 
Serdecznie zapraszamy na wyśmienity spektakl komediowy z udziałem wybitnego artysty IRENEUSZA KROSNEGO pt. "MOWA CIAŁA"

Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury, 15.03.2020 r godz.17.00

Ireneusz Krosny, to Artysta tworzący autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność - własne, doskonałe poczucie humoru. Drugim źródłem jest unikatowy styl. Krosny wypracował oryginalną technikę poruszania się mima w grze komediowej. Jest ona przeźroczysta jak dykcja u aktora - czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie, daje widzowi poczucie łatwości pracy mima na scenie.
"Mowa ciała" to najnowsza i zdecydowanie najbardziej oryginalna premiera w dorobku Ireneusza Krosnego. Po raz pierwszy program składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle, gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy również okazję poznać różne tajniki mima - jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma itd. Możemy również dowiedzieć się o tym, co mówią nasze ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).
"Mowa ciała" to program wyjątkowy, bowiem uniwersalny język gestów i min, jakim się posługuje, zawsze trafia do szerokiej publiczności i jest rozumiany ponad barierami językowymi.

Bilety w cenie: 55-60 zł
SPRZEDAŻ BILETÓW: www.kupbilecik.pl
BILETY GRUPOWE tel. 608 587 192
Wstecz