Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Sobota, 15 lutego 2020, imieniny : Arnolda, Jowity, Georginy
MOK Spektakl Po latach o tej samej porze
 
Z okazji WALENTYNEK serdecznie zapraszamy na najnowszą produkcję romantycznego spektaklu Teatru Bagatela pt." Po latach o tej samej porze"
15.02.2020 r. godz.18.00 Sala Widowiskowa MOK Nowy Sącz

UWAGA: Jest to kontynuacja "Za rok o tej samej porze" opowieści o Doris i Georgeu, którzy naprawdę potrafią ze sobą rozmawiać, co czyni ich uczucie niecodziennym. Ten hymn na cześć miłości zawdzięczamy Bernardowi Sladeowi, który powołał do życia tak fascynujących kochanków!

Jest to wielki broadwayowski przebój Bernarda Slade'a! Związek Doris i George’a trwa już ponad ćwierć wieku, choć – a może właśnie dlatego, że – spędzili ze sobą dotąd tylko kilkadziesiąt dni. Czy uda im się nie stracić uczucia, które wspólnie odnaleźli? Czy rzeczywiście prawdziwa miłość bez względu na perypetie życiowe trwa wiecznie?
OBSADA: Magdalena Walach i Wojciech Leonowicz CZAS:Czas: 135 min 1 przerwa
Autorem muzyki do piosenki wykonywanej w przedstawieniu jest Artur Sędzielarz.
RECENZJE: Wacław Krupiński, 17 marca 2019: ..." To naprawdę udana opowieść, a Magdalena Walach i Wojciech Leonowicz, poprowadzeni tak naturalnie przez reżysera, dają nam, widzom, wielką radość obcowania z opowieścią Slade’a i z ich grą. Ot, normalny (?) teatr, który stoi opowieścią i świetnym aktorstwem. Polecam!”
Łukasz Badula, 15 marca 2019:..."Obsada zasługuje na najwyższe uznanie. Magdalena Walach i Wojciech Leonowicz grają swoich bohaterów bez zadęcia, z lekkością, poczuciem humoru, a kiedy trzeba, emocjonalnym zadziorem.(...) Całość więc niepozorna, ale dotykająca czułych punktów chyba każdego widza. Tym bardziej, iż Slade pisze nie tylko o romantycznym zauroczeniu, ale również o przemianach pokoleniowych i kulturowych. 'Dlaczego młodzi zachowują się tak, jakby wszystko wymyślili?'.”
SPRZEDAŻ BILETÓW: www.kupbilecik.pl ORAZ BILETY GRUPOWE Tel.608 587 192.
CENY BILETÓW: rząd od 1-7 cena 90 zł , rzędy od 8 w górę 85 zł
Wstecz