Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Piątek, 21 lutego 2020, imieniny : Eleonory, Lenki, Kiejstuta
"Przemierzając krainę ognia i lodu" - wernisaż wystawy fotografii, SBP
 
Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Nataszy Gródek. "Przemierzając krainę ognia i lodu" to wystawa prac, które powstały podczas podróży autorki po Islandii.

Natasza Gródek jest uczennicą I LO w Nowym Sączu. Swoją pasję fotografowania rozwija w Szkole Fotografii Katarzyny Bielak.

Wernisaż odbędzie się 21 lutego br. o godz.17:00 w zabytkowych piwnicach SBP przy ul. Franciszkańskiej 11. Wystawa czynna będzie do 7 marca br. w godzinach otwarcia biblioteki.
Wstęp wolny.

Wstecz