Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Niedziela, 1 marca 2020, imieniny : Albina, Antoniny, Radosławy
MOK Koncert charytatywny „Wszystko za ŻYCIE”
 
1. marca 2020 roku o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny „Wszystko za ŻYCIE”.

Wydarzenie to jest organizowane na rzecz siedmioletniej nowosądeczanki Gabrysi Szewczyk, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, u której we wrześniu 2019 roku zdiagnozowano glejaka, nieoperacyjnego guza pnia mózgu.

Podczas wydarzenia zagra Or_kiestra - Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy pod kierownictwem Justyny Zawiślan. Wystąpi także wielu wspaniałych solistów, zarówno członków Or_kiestry, jak i zaproszeni goście, uczestnicy muzycznych programów telewizyjnych i nie tylko, m.in.

- Michał Szczygieł
- Aleksandra Nizio
- Szymon Pejski
- Maciej Mazur
- AZZJA
- Danuta Głąb
- Patrycja Koralik
- Małgorzata Zawiślan
- Anita Dudczak
- Justyna Świerad
- Mateusz Hojniak

Koncert otworzy zespół „Druga strona dnia”, którego liderem jest Witold Szewczyk, prywatnie dziadek Gabrysi.

W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, w przerwie podczas koncertu odbędzie się także kiermasz przekazanych przez sponsorów karnetów, voucherów, gadżetów, książek, biżuterii i innych, a całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Gabrysi.

Cały czas prowadzona jest zbiórka na Facebook'u oraz za pośrednictwem strony Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą"

Link do zbiórki przez fundację:
mamvoice.pl/gabrysia

Link do zbiórki na Facebook'u:
https://www.facebook.com/donate/3075631175840328/

Bezpłatne karty wstępu na koncert do pobrania w sekretariacie MOK od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00, (tel. 18 443 89 59).

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel
Wstecz