Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Wtorek, 3 marca 2020, imieniny : Kingi, Maryna, Tycjana
MOK 65. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – eliminacje powiatowe
 
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu jest tradycyjnie organizatorem eliminacji powiatu grodzkiego Nowy Sącz 65. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje odbędą się w Sali Kameralnej MOK – Al. Wolności 23, w dniu 3 marca 2020 r. /wtorek/ od godz. 9.00.

Zgłoszenia na kartach uczestnika wraz z kopią eliminacji szkolnych lub środowiskowych i podpisanymi oświadczeniami RODO, przyjmujemy do dnia 26 lutego 2020 r. na adres :

Miejski Ośrodek Kultury
Al. Wolności 23
33-300 Nowy Sącz

Komitet organizacyjny Konkursu ustalił, że w turnieju recytatorskim do udziału w eliminacjach powiatowych zakwalifikowanych zostać może do 5 reprezentantów, natomiast we wszystkich turniejach łącznie – nie więcej niż dziesięciu z jednej szkoły lub placówki.

W sprawach szczegółowych, dotyczących eliminacji Konkursu prosimy o kontakt pod nr tel. 18 443-89-59 wew. 23

Dokumenty do pobrania na stronie: http://mok.nowysacz.pl/2020/02/04/5039/
Wstecz