Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Poniedziałek, 23 marca 2020, imieniny : Feliksa, Konrada, Zbysławy
MCK SOKÓŁ | XVI Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH: RENATA PRZEMYK I MĘŻCZYŹNI
 
Najbardziej znane i najciekawsze piosenki Renaty Przemyk w specjalnie zaaranżowanych wersjach.

2020 rok to 30-lecie działalności artystycznej Renaty Przemyk. W związku z tym zaplanowano wydanie płyty jubileuszowej, która swoją premierę będzie mieć 20 marca. Na płycie znajdą się największe przeboje Artystki m.in.: „Babę zesłał Bóg”, „Ten taniec”, „Jakby nie miało być”, „Kochana”, „Odjazd”, „Zero”, które zostaną na nowo zaaranżowane i zaśpiewane w zaskakujących duetach z wyjątkowymi Mężczyznami.

Wychodząc w swej muzyce od surowego, postpunkowego brzmienia, Renata Przemyk nieustannie poszerza instrumentarium, eksperymentując z muzyką. Sama artystka nazywa to, co robi, wiecznym poszukiwaniem brzmień, wzruszeń i klimatów do niczego przedtem niepodobnych.

Podczas koncertu w MCK SOKÓŁ Artystce będą towarzyszyć: John Porter, Buslav i Leski.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ
Wstecz