Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Wtorek, 24 marca 2020, imieniny : Gabrieli, Marka, Seweryna
MCK SOKÓŁ | XVI Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH: ARTUR BARCIŚ SHOW
 
Artur Barciś Show czyli ABS – o tremie, dykcji i różnego rodzaju „sypkach”, to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

Artysta, we właściwy sobie sposób, nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością, odsłaniając tajniki swojego aktorskiego życia. Zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego, opowiadając o aktorskich wpadkach oraz dowcipach, jakie aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko to opatrzone jest w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami.

Artyście towarzyszyć będą:
Marek Zalewski - fortepian
Mariusz Ambrożuk - akordeon
Arkadiusz Malinowski - gitara basowa
Mariusz Lipiński - perkusja

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ
Wstecz