Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Środa, 17 czerwca 2020, imieniny : Laury, Leszka, Marcjana
Środa z książką, SBP
 

"Irena Kwiatkowska we wspomnieniach".

Poznaj fascynujące książki, autorów oraz ciekawostki ze świata literatury, kina i teatru!


17 czerwca 2020 r., godz. 11:00

Centrum Sądeckiego Seniora

ul. Jagiellońska 8


Chętnych do uczestnictwa w spotkaniu prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami Centrum w godzinach od 8.00 do 16.00 (pon.-pt.), tel. 18 448-66-90.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń sanitarnych dotyczących zachowania dystansu społecznego, noszenia osłony ust i nosa oraz dezynfekcji.


--------------------------------

„Środy z Książką” to cykliczne spotkania, na których rozmawia się o książkach, wymienia literackie poglądy i konfrontuje gusta. Bibliotekarze Sądeckiej Biblioteki Publicznej prezentują ciekawe tematy związane z książkami i czytelnictwem.
Wstecz