Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Wtorek, 18 sierpnia 2020, imieniny : Bogusława, Bronisława, Ilony
I Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ludomira Handzla
 
W dniach 18-19 sierpnia w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbędzie się I Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ludomira Handzla. Są to otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza Juniorów w Szachach. Turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

Celem turnieju jest popularyzacja „królewskiej gry” na Sądecczyźnie oraz podnoszenie umiejętności i poziomu gry, w tym zdobywanie kolejnych kategorii szachowych.

Szczegóły na:


UWAGA. Turniej Szachowy odwołany!

Obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 nie pozwala nam na realizację szczególnego wydarzenia – I Turnieju Szachowego o Puchar Prezydenta Nowego Sącza. Dbając o bezpieczeństwo zarówno uczestników, jak i organizatorów, podjęliśmy decyzję o odwołaniu imprezy. Warto jednak podkreślić, że Turniej pozostaje na liście naszych wydarzeń i mamy nadzieję, że jego organizacja będzie możliwa w 2021 roku. O szczegółach będziemy informować poprzez naszą stronę internetową oraz stronę miasta Nowego Sącza.

Wstecz