Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Poniedziałek, 10 sierpnia 2020, imieniny : Bianki, Borysa, Wawrzyńca
XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "SKOWRONECZEK"
 
Drodzy Finaliści!

Przed nami szczególna edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”, który pomimo trwającej pandemii koronawirusa odbędzie się planowo. Jako organizatorzy ściśle współpracujemy z władzami samorządowymi w celu wdrożenia procedur zapewniających bezpieczny udział dla wszystkich Finalistów, zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych.

Ze względu na obecna sytuację przesłuchania wokalne będą się odbywać przez 2 dni. Zapewniamy również noclegi w wynajętym wyłącznie dla uczestników ośrodku, a posiłki będą przygotowywane w restauracji, która drobiazgowo przestrzega aktualnych zaleceń epidemicznych. Dołożyliśmy także wszelkich starań, aby odbywające się w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu warsztaty były realizowane w małych grupach z zachowaniem rygoru sanitarnego.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy aktualną sytuację epidemiologiczną w Nowym Sączu, a wszelkie istotne informacje organizacyjne dotyczące przebiegu tegorocznego finału będą umieszczane na oficjalnej stronie Festiwalu: www.festiwalskowroneczek.pl.

Serdecznie pozdrawiamy i mówimy DO ZOBACZENIA w Nowym Sączu podczas XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”.

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu
Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”


UWAGA!

Ze względu na wprowadzane przez Ministra Zdrowia obostrzenia sanitarne na terenie miasta Nowego Sącza, a także w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” nie odbędzie się w planowanym terminie!
Festiwal zostanie przesunięty na termin późniejszy, o czym poinformujemy Państwa tak szybko, jak to możliwe.

Z poważaniem,
Organizatorzy Festiwalu SKOWRONECZEK

Wstecz