PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Poniedziałek, 10 sierpnia 2020, imieniny : Bianki, Borysa, Wawrzyńca
XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "SKOWRONECZEK"
 
Drodzy Finaliści!

Przed nami szczególna edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”, który pomimo trwającej pandemii koronawirusa odbędzie się planowo. Jako organizatorzy ściśle współpracujemy z władzami samorządowymi w celu wdrożenia procedur zapewniających bezpieczny udział dla wszystkich Finalistów, zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych.

Ze względu na obecna sytuację przesłuchania wokalne będą się odbywać przez 2 dni. Zapewniamy również noclegi w wynajętym wyłącznie dla uczestników ośrodku, a posiłki będą przygotowywane w restauracji, która drobiazgowo przestrzega aktualnych zaleceń epidemicznych. Dołożyliśmy także wszelkich starań, aby odbywające się w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu warsztaty były realizowane w małych grupach z zachowaniem rygoru sanitarnego.

Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy aktualną sytuację epidemiologiczną w Nowym Sączu, a wszelkie istotne informacje organizacyjne dotyczące przebiegu tegorocznego finału będą umieszczane na oficjalnej stronie Festiwalu: www.festiwalskowroneczek.pl.

Serdecznie pozdrawiamy i mówimy DO ZOBACZENIA w Nowym Sączu podczas XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”.

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu
Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”


UWAGA!

Ze względu na wprowadzane przez Ministra Zdrowia obostrzenia sanitarne na terenie miasta Nowego Sącza, a także w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” nie odbędzie się w planowanym terminie!
Festiwal zostanie przesunięty na termin późniejszy, o czym poinformujemy Państwa tak szybko, jak to możliwe.

Z poważaniem,
Organizatorzy Festiwalu SKOWRONECZEK

Wstecz