Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Piątek, 21 sierpnia 2020, imieniny : Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wystawa "Od Morza Śródziemnego do Bałtyku"
 

Dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu Robert Ślusarek oraz autorka prac Jadwiga Maj zapraszają na wystawę "Od Morza Śródziemnego do Bałtyku".

Wystawa zawierająca 14 obrazów urodzonej w Tarnowie artystki prezentowana będzie od 21 sierpnia do 11 października w galerii Miasteczka Galicyjskiego przy ul. Lwowskiej 226 w Nowym Sączu.

- Wykorzystuję elementy natury oraz kultury, zestawiam i mieszam je, zacierając często granicę pomiędzy środowiskiem naturalnym a dziedzictwem kulturowym. To przenikanie się dwóch światów staram się wzmocnić wielowarstwową kompozycją, przenikającymi się formami znanymi, klasycznymi, ale też całkiem nowymi - mówi malarka.

- Forma i treść mieszają się i wzajemnie równoważą. Świat i życie, wykrystalizowane i przetworzone zamykam w obrazie - dodaje Jadwiga Maj.

Wstecz