PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Wtorek, 25 sierpnia 2020, imieniny : Belii, Ludwika, Luizy
Konkurs piosenki ludowej „Lachowskie śpiewanie”
 
Pałac Młodzieży w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Regionalnego „Sądeczoki” zapraszają do udziału w nowym konkursie, którego celem, poprzez prezentacje wokalne, jest pokazanie bogactwa muzyki ludowej regionu, popularyzacja piosenki ludowej wśród dzieci i młodzieży, a także kształtowanie muzycznej wrażliwości.

Konkurs jest adresowany do uczestników w wieku 6-17 lat i odbywa się w trzech kategoriach:

dzieci w wieku 6-8 lat,
dzieci w wieku 9-12 lat,
młodzież w wieku 13-17 lat.
Zadaniem uczestników jest przygotowanie jednej piosenki z repertuaru Zespołu Regionalnego „Sądeczoki”, którą należy nagrać i wysłać do dnia 17.08.2020 w pliku mp4 wraz z KARTĄ ZGŁOSZENIA na adres mailowy koordynatora konkursu Barbary Sławeckiej: b.slawecka@palacmlodziezy.pl.

Szczegóły w regulaminie na stronie:


ZAPRASZAMY!


UWAGA!

Wydarzenie, dla bezpieczeństwa jego uczestników i organizatorów, odbędzie się w pełnym rygorze sanitarnym. Dlatego prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń związanych z naszym bezpieczeństwem epidemicznym, w tym do zapewnienia we własnym zakresie maseczek i jednorazowych rękawiczek. Na terenie placówki dostępne będą także płyny dezynfekcyjne.
Szczegółowe informacje i instrukcje zostaną opublikowane na kilka dni przed finałem na stronie internetowej Pałacu Młodzieży, a także przekazane przez organizatorów przed rozpoczęciem przesłuchań w dniu finału.

Wstecz