Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Środa, 28 października 2020, imieniny : Narcyza, Serafina, Wioletty
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Country "Mayflower"
 
Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Country "Mayflower", który odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w dniach 28 - 29 października 2020 r.

Organizatorzy szóstej już edycji festiwalu stawiają na anglojęzyczny repertuar pomimo, że w tym roku, w trosce o bezpieczeństwo epidemiczne młodych ludzi, nie zapraszają uczestników z innych krajów. Wcześniejsze edycje Festiwalu Piosenki Country potwierdziły potrzebę przypomnienia oraz promocji muzyki country i western wśród dzieci i młodzieży. Cieszyły się one wysokim poziomem solistów i zespołów muzycznych, którzy nie obawiali się zmierzyć z tym po trosze zapomnianym gatunkiem muzycznym. Dla wielu młodych artystów jest to doskonała okazja do zaprezentowania swoich zdolności wokalnych, muzycznych i językowych. Nie bez znaczenia są bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Główne cele, jakie stawiają sobie organizatorzy obejmują promowanie uczniów wybitnych poprzez stwarzanie im możliwości zaprezentowania swoich talentów, pogłębianie wiedzy na temat kultury amerykańskiej oraz licznych podgatunków i stylów muzyki country i western, a co za tym idzie, rozwijanie ciekawości i tolerancji wobec innych kultur.

Festiwal adresowany jest do solistów i amatorskich zespołów wokalnych lub wokalno-instrumentalnych, którzy nie są związani z żadną wytwórnią płytową i nie wydali jeszcze swojej płyty.

Szczegóły na stronie internetowej PM.


ZAPRASZAMY!

Wstecz