Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.Wielkość czcionki Drukuj
Wtorek, 15 września 2020, imieniny : Albina, Lolity, Ronalda
Spotkanie online z Grzegorzem Kasdepke, SBP
 

Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na spotkanie online z Grzegorzem Kasdepke – autorem lektury szkolnej. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Tokarczyk.

Transmisja na żywo będzie się odbywać przy użyciu aplikacji do wideokonferencji Zoom. Do spotkania można dołączyć przy użyciu komputera, smartfonu lub tabletu w dniu 15 września br. o godz 10:30.

Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej biblioteki: www.sbp.nowysacz.pl


Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dobry zwyczaj – pożyczaj!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Ludomira Handzla Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Partner medialny: Sądeczanin.

Patronat medialny: Radio Eska.

-------------------

Grzegorz Kasdepke to znany pisarz dla dzieci i młodzieży, autor scenariuszy i dziennikarz, były wieloletni redaktor naczelny magazynu dziecięcego „Świerszczyk”, laureat wielu nagród. „A ja nie chcę być księżniczką”, „Bon czy ton. Savoir – vivre dla dzieci”, „Bajki do ucha”, „Bodzio i pulpet” – to tylko niektóre tytuły z twórczości autora, które młodzi czytelnicy i ich rodzice mogą kojarzyć.

Wstecz