PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.Wielkość czcionki Drukuj
Wtorek, 29 września 2020, imieniny : Michaliny, Michała, Rafała
Spotkanie online z Renatą Piątkowską, SBP
 

Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na spotkanie online z Renatą Piątkowską– znaną autorką książek dla dzieci.

Transmisja na żywo będzie się odbywać przy użyciu aplikacji do wideokonferencji Zoom. Do spotkania można dołączyć przy użyciu komputera, smartfonu lub tabletu w dniu 29 września br. o godz. 10:30.


Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej biblioteki: www.sbp.nowysacz.pl

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dobry zwyczaj – pożyczaj!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Ludomira Handzla Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Partner medialny: Sądeczanin.

Patronat medialny: Radio Eska.

----------------------------

Renata Piątkowska - znana i ceniona autorka książek dla dzieci. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale socjologii. Jej książki znajdują się na Złotej Liście Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, jest ambasadorką akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom". Autorka zdobyła drugie i trzecie miejsce w konkursach im. Astrid Lindgren, pierwsze miejsce w konkursie " Przecinek i Kropka”, Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego; za całokształt twórczości otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz. Autorka została uhonorowana Orderem Uśmiechu oraz Odznaką Honorową za Zasługi w Ochronie Praw Dziecka INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI.Wstecz