PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Czwartek, 15 października 2020, imieniny : Jadwigi, Leonarda, Teresy
Spotkanie online z Katarzyną Bondą, SBP
 

Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na spotkanie online z Katarzyną Bondą –autorką bestsellerowych powieści kryminalnych.

Spotkanie tłumaczone będzie na Polski Język Migowy przez Magdalenę Sipowicz.

Transmisja na żywo będzie się odbywać przy użyciu aplikacji do wideokonferencji Zoom. Do spotkania można dołączyć przy użyciu komputera, smartfonu lub tabletu w dniu 15 października br. o godz 18:00.


Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej biblioteki: www.sbp.nowysacz.pl


Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Sądeckie Dni Literatury”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Ludomira Handzla Prezydenta Miasta Nowego Sącza

Partner medialny: Sądeczanin

Patronat medialny: Radio Eska


-----------------------

KATARZYNA BONDA – najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce. Z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Urodzona w 1977 w Białymstoku. Obecnie mieszka w Warszawie. Wszystkie jej powieści zyskały status bestsellerów. Jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem: „Sprawa Niny Frank”, „Tylko martwi nie kłamią”, „Florystka”, dokumentów kryminalnych „Polskie morderczynie” i „Zbrodnia niedoskonała” oraz podręcznika „Maszyna do pisania”. Ogromną popularność oraz prestiżowe nagrody (ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy w Polsce) przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: „Pochłaniacz”, „Okularnik”, „Lampiony”, „Czerwony Pająk”. „Pochłaniacz” otrzymał Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kryminałów 2015, a „Okularnik” – nagrodę Bestsellery Empiku 2015. Prawa do wydań zagranicznych zostały dotąd sprzedane do 14 krajów, zakupiły je największe wydawnictwa na świecie, m.in. Hodder & Stoughton i Penguin Random House.


Wstecz