Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.Wielkość czcionki Drukuj
Niedziela, 20 września 2020, imieniny : Eustachego, Faustyny, Renaty
XII Zlot Pojazdów Retro w Miasteczku Galicyjskim
 

Już w najbliższą niedzielę, 20 września, w godz. od 10.00 do 18.00 w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbędzie się doroczne spotkanie miłośników retromotoryzacji. Podczas XII Zlotu Pojazdów Retro będzie można obejrzeć kilkadziesiąt zabytkowych aut i motocykli, porozmawiać z ich właścicielami, posłuchać dobrej muzyki i zrobić sobie zdjęcie na tle dostojnego cadillaca lub dychawicznej, ale sympatycznej syrenki.

Na zakończenie zlotu korowód motoryzacyjnych staruszków przejedzie ulicami miasta.


Wstęp - 5 zł

***

PROGRAM:


10.00 – 18.00
Prezentacja pojazdów w Miasteczku Galicyjskim

11.00 – 15.00
Występ zespołu NO BROTHERS z programem „Historia Polskiego Rocka”

15.00
Przejazd kolumny zabytkowych aut i motocykli ulicami Nowego Sącza

Ponadto:
Symulator dachowania
Konkursy dla publiczności
Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej

Wstecz