Szanowni Państwo.
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z przykrością informujemy, że wprowadzono do odwołania zakaz działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki na obszarze miasta na prawach powiatu Nowy Sącz. O ponownym wznowieniu organizacji wydarzeń kulturalnych, poinformujemy natychmiast po odwołaniu zakazu.
Ladies and gentlemen.
In accordance with the Regulation of the Council of Ministers of August 7, 2020 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic, we regret to inform you that a ban on activities related to all collective forms of culture and entertainment in the city in the rights of the Nowy Sącz poviat. We will inform you about the resumption of the organization of cultural events immediately after the ban is lifted.
PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Poniedziałek, 30 listopada 2020, imieniny : Andrzeja, Maury, Ondraszka
Koncert pt. "Już nie zapomnisz mnie"
 

Ludomir Handzel

Prezydent Miasta Nowego Sącza

zaprasza na koncert

Tomasza Stockingera

pt. „Już nie zapomnisz mnie”

30 listopada 2020 r. godz. 17:00

Miejski Ośrodek Kultury

w Nowym Sączu


„Już nie zapomnisz mnie” - Tomasz Stockinger w duecie z pianistą

Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne - piosenki autorstwa legend: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego - wykonywane były naprzemiennie z żydowskimi szmoncesami, przedstawionymi w mistrzowski sposób przez Aktora.

Sala zaśmiewała się serdecznie z anegdot i żartów Aktora i razem z nim śpiewała "Już nie zapomnisz mnie", "Na pierwszy znak", czy "Sexappeal". Tomasz Stockinger pokazał, co oznacza bycie przedwojennym amantem i czarowanie kobiet w stylu Humphreya Bogarta - koniecznie w kapeluszu!


UWAGA!

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju oraz wprowadzone ograniczenia w zakresie działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, termin koncertu przesunięto na 2021 r.

Wstecz