PL |  EN
Wielkość czcionki Drukuj
Poniedziałek, 15 lutego 2021, imieniny : Arnolda, Jowity, Georginy
Spotkanie autorskie online z Magdaleną Witkiewicz, 18:00, SBP
 
Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na spotkanie online z Magdaleną Witkiewicz – jedną z najbardziej poczytnych autorek polskiej literatury kobiecej. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. W swych powieściach porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim stylu.

Jest to drugie spotkanie z cyklu „Gatunek bliski Twemu sercu”, a prowadzić je będzie Wojciech Molendowicz.

Transmisja na żywo będzie się odbywać przy użyciu aplikacji do wideokonferencji Zoom. Do spotkania można dołączyć przy użyciu komputera, smartfonu lub tabletu w dniu 15 lutego 2021 o godz 18:00.

Poniższy link przekieruje Państwa bezpośrednio do spotkania oraz umożliwi instalację aplikacji Zoom osobom, które jej jeszcze nie posiadają.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/95947639541


Więcej informacji na stronie internetowej biblioteki: www.sbp.nowysacz.pl


-----------------------------

Magdalena Witkiewicz – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Jest autorką niemal 30 książek, w tym także książek dla dzieci.

W 2014 roku reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Europejskiej w Hanoi. W 2017 roku jej bestsellerowa powieść „Czereśnie zawsze muszą być dwie” była festiwalową premierą Międzynarodowego Festiwalu Literatury Apostrof. Została też Najlepszą Książką Roku 2017 portalu Lubimyczytac.pl. Jej książki sprzedają się w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy.

Wstecz