PL |  EN

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru oraz terminów imprez.

Wielkość czcionki Drukuj
Poniedziałek, 8 marca 2021, imieniny : Beaty, Juliana, Wincentego
"Rola kobiet w kościele", godz.17:00, SBP
 
Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na spotkanie „Rola kobiet w kościele”. Gościem spotkania będzie Zuzanna Radzik - publicystka, teolożka, działaczka społeczna i autorka książek: „Emancypantki” oraz „Kościół kobiet”.

W wydarzeniu udział wezmą: Jakub Bulzak, Leszek Zegzda oraz o. Jacek Siepsiak.

Transmisja na żywo będzie się odbywać przy użyciu aplikacji do wideokonferencji Zoom. Do spotkania można dołączyć przy użyciu komputera, smartfonu lub tabletu w dniu 8 marca 2021 o godz 17:00.

Poniższy link przekieruje Państwa bezpośrednio do spotkania oraz umożliwi instalację aplikacji Zoom osobom, które jej jeszcze nie posiadają.
Link do spotkania: https://zoom.us/j/95951002156

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w wydarzeniu.----------------------------
Zuzanna Radzik - publicystka, teolożka i działaczka społeczna, autorka książek: „Kościół Kobiet” i „Emancypantki”. Studiowała na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie i Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Wiceprezes Forum Dialogu, najstarszej i największej polskiej organizacji pozarządowej zajmującej się dialogiem polsko-żydowskim; od 2005 członek zarządu. W 2003 r. rozpoczęła współpracę z „Tygodnikiem Powszechnym”, gdzie zadebiutowała zamieszczonym w numerze 13/2003 tekstem „Piwnice wciąż gniją”. W 2019 została uhonorowana Nagrodą imienia Ireny Sendlerowej przez Fundację Taubego na rzecz Życia i Kultury Żydowskiej.

Wstecz