Koncert złożony z najpiękniejszych piosenek o miłości zarówno tych zagranicznych (z repertuaru m.in. Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry), jak i polskich (z repertuaru Ewy Bem, Hanny Banaszak, Grażyny Łobaszewskiej, czy Seweryna Krajewskiego) w nietuzinkowych aranżacjach na wibrafon, kontrabas i śpiew.
Joanna Bejm - wokalistka, kompozytorka, animatorka kultury. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów piosenki, m.in. programu telewizyjnego „Szansa na sukces” oraz konkursu „Debiuty’” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Stowarzyszenia Autorów ZAIKS oraz Związku Artystów i Wykonawców STOART.
Koncertuje w projektach związanych z piosenką poetycką oraz z zespołami jazzowymi. Lubi łączyć różne gatunki muzyczne z poezją. Dała temu wyraz m.in. projektem poświęconym Halinie Poświatowskiej.
W październiku 2019 r. ukazała się jej autorska płyta „Jesteś” z muzyką do wierszy Haliny Poświatowskiej, która zebrała bardzo pozytywne recenzje zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Zachwycił się nią m.in. Marek Niedźwiecki, wielokrotnie emitując utwory z płyty w swoich audycjach a także umieszczając piosenkę „Mówię kocham” na swojej jubileuszowej 20. edycji bestsellerowej kompilacji Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe wydanej przez Universal Music Polska w listopadzie 2020 r.
W 2021 r. w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury stworzyła projekt muzyczny poświęcony zapomnianym poetom pokolenia Kolumbów.
Pod koniec 2021 r. wydała kolejne, autorskie single: „Na skróty”, „Smutek wieczorny” i „Jutro”, który znalazł się na najnowszej składance Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe 21.
Kuba Kotowicz - wibrafonista, kompozytor, pianista, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wibrafonu i marimby profesora Bernarda Maseli. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów muzycznych (tj. Konkursu wibrafonowego i marimbowego w ramach festiwalu DRUM FEST, Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach, Baszta Jazz Festiwal, International Accordion Prize PIF w Castelfidardo [Włochy] i wielu innych), ma na swoim koncie liczne koncerty na polskich i zagranicznych scenach (m.in solową trasę koncertową po Szwecji, trasę koncertową z zespołem XXANAXX, występ w ramach festiwalu Jazz Jamboree, wielokrotne występy na deskach Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach).
Współtworzy takie projekty jak: Kuba Kotowicz Quartet, Symetrio, Barłomiej Łupiński Quartet, Gniewomir Tomczyk Quintet, H2J trio. Współpracował z takimi artystami jak: Baranovski, Lukasyno, Karolina Czarnecka, Atari Wu, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Silesian Art Collective.
Jest autorem wydanej przez norweskie wydawnictwo Norsk Musikforlag w roku 2019 swej pierwszej kompozycji na wibrafon solo „Good Vibes” oraz cyklu 11 etiud na wibrafon skomponowanego w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Paweł Grzesiuk - gitarzysta basowy, kontrabasista, pedagog, absolwent edukacji artystycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Laureat I miejsca Małych Zmagań Jazzowych w Szczecinie w roku 2005.
Uczestniczył w wielu warsztatach basowych m.in. z Robertem Kubiszynem, Andrzejem Święsem, Bartkiem Królikiem, Filipem Sojką, Piotrem Żaczkiem, Krzysztofem Ścierańskim.
Współpracował z wieloma artystami m.in. z Grzegorzem Turnauem, Miką Urbaniak, Urszulą Dudziak, Adamem Bałdychem, Cezarym Konradem, Rafałem Stępniem, Pawłem Tomaszewskim, Krzysztofem Napiórkowskim, Anną Jurksztowicz.