1 kwietnia 2023

Sobota

Imieniny obchodzą: Chryzant, Grażyna, Hugo, Hugon, Katarzyna, Teodora, Tolisław, Zbigniew, Zbyszko
Do końca roku zostało  275 dni.

"Zagroj mi muzycko" Przegląd Młodzieżowych Kapel Ludowych

Kategoria
Konkursy
Termin
28 03 2023 10:00
Miejsce
sala widowiskowa Pałacu Młodzieży
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powiat
Nowy Sącz

Wydarzenie organizowane jest przez Pałac Młodzieży i Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Sądeczoki po raz trzeci i ma na celu pokazać piękno folkloru, oraz różnice kulturowe pomiędzy regionami z których pochodzą uczestnicy.

Grupy, które chcą wziąć udział w konkursie powinny przygotować prezentację muzyczną swojego regionu, składającą się z różnorodnych, tradycyjnych melodii ludowych. Występ nie powinien być dłuższy niż 8 minut i nie krótszy niż 4 minuty. Kapele mogą składać się z młodzieży w wieku 11- 20 lat. 

Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej do dnia 20 marca 2023 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przesłuchania konkursowe odbędą się 28 marca 2023 o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Profesjonalne jury ocenić będzie repertuar, technikę wykonania, zgodność z tradycją, opracowanie muzyczne oraz ogólny wyraz artystyczny.

 
 

Terminy

  • 28 03 2023 10:00