29 listopada 2023

Środa

Imieniny obchodzą: Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter
Do końca roku zostało  33 dni.
Wpisz adres e-mail powiązany z twoim kontem użytkownika. Twoja nazwa użytkownika zostanie wysłana na podany adres e-mail.

Najbliższe wydarzenia

29
Lis
Nowosądecka Mała Galeria
-
Nowy Sącz
XXXI Mały Festiwal Form Artystycznych 5 października 2023 / godz. 18:00 Piotr Sobiesiak – Wernisaż wystawy „Noc, gdy chmury miały sny” 19 października 2023 / godz.

29
Lis
Gmach Główny Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu oraz Fundacja im. Zofii Rydet serdecznie zapraszają na wystawę "Zofia Rydet. Zapis socjologiczny".

29
Lis
Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu
-
Nowy Sącz
Przegląd filmów WIMA WENDERSA w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu!

29
Lis
Sądecka Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska 11
Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na piąte spotkanie z cyklu "Podróże na emeryturze", którego gościem będzie Stanisław Cholewa.

29
Lis
Ludomir Handzel - Prezydent Miasta Nowego Sącza serdecznie zaprasza na 283. Koncert u Prezydenta pt. "Jazz Beatles" w wykonaniu Imienowski Jazz Set, który odbędzie się

30
Lis
Gmach Główny, Jagiellońska 56
Od 29 września do 31 października 2023 r. w Domu Gotyckim można było oglądać wystawę "Utracone, ocalone" poświęconą historii powstania i

30
Lis
Nowosądecka Mała Galeria
-
Nowy Sącz
Nigdy nie jest za późno na naukę. Trzeba jednak uważać, bo nadmierne zagłębianie się w niektóre z tematów może prowadzić do nieoczekiwanych i niebezpiecznych rezultatów… Tak samo

07
Gru
Sądecka Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska 11
Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Ewą Andrzejewską, która będzie promować 3 tom wspomnień poświęconych sądeckiej dzielnicy Piekło.