29 listopada 2023

Środa

Imieniny obchodzą: Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter
Do końca roku zostało  33 dni.

Rosja – Mongolia koleją transsyberyjską

podroze-na-emeryturze-rosja-i-mongolia
Kategoria
Spotkanie autorskie
Date
27 09 2023 17:00
Miejsce
Sądecka Biblioteka Publiczna
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powiat
Nowy Sącz
Spotkanie z cyklu "Podróże na emeryturze", podczas którego o podróży koleją transsyberyjską opowie Zyta Bilińska.

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z cyklu „Podróże na emeryturze”, podczas którego o swojej podróży koleją transsyberyjską opowie Zyta Bilińska.

Spotkanie pt. „Rosja – Mongolia koleją transsyberyjską” odbędzie się 27 września br. o godz. 17:00 w budynku głównym biblioteki (ul. Franciszkańska 11, czytelnia – I piętro).

Opowieściom o podróży koleją i odwiedzonych krajach towarzyszyć będzie pokaz slajdów. Pani Zyta opowie o jednej ze swych licznych podróży i odpowie na wszystkie pytania uczestników spotkania.

Cykl spotkań „Podróże na emeryturze” to spotkania z ludźmi pasji i miłośnikami podróży, którzy chcą podzielić się swoimi wspomnieniami i przeżyciami z wypraw. To pełne ciekawych, interesujących i porywających opowieści spotkania, które być może zainspirują uczestników do indywidualnego podróżowania, zgłębiania nowych miejsc oraz zachęcą do sięgania po literaturę podróżniczą.


Cykl „Podróże na emeryturze” jest częścią projektu „Kolej na książkę, książka na kolej” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 
 

Terminy

  • 27 09 2023 17:00