plenuk

30 stycznia 2023

Poniedziałek

Imieniny obchodzą: Adelajda, Feliks, Gerard, Gerarda, Gerhard, Hiacynta, Maciej, Marcin, Martyna, Sebastian
Do końca roku zostało  336 dni.

XVI Wojewódzki Konkurs Piosenki "Anielska Nutka"

Kategoria
Konkursy
Termin
01 12 2022 09:00
Miejsce
Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

XVI Wojewódzki Konkurs Piosenki „Anielska Nutka” to okazja, by zaprezentować umiejętności wokalne i kultywować tradycje bożonarodzeniowe. By zaśpiewać prawie zapomniane pastorałki i największe świąteczne hity. Do 28 listopada czekamy na zgłoszenia w konkursie wokalnym „Anielska Nutka”.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 1 grudnia 2022, w czwartek, o godz. 9.00 w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Konkurs adresowany jest do solistów w wieku 7–19 lat w czterech kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik ma za zadanie zaprezentować piosenkę o tematyce bożonarodzeniowej lub świątecznej. Piosenki mogą być wykonane a capella lub do podkładu muzycznego.

By wziąć udział w konkursie placówka zgłaszająca uczestnika przesyła wypełnioną kartę zgłoszenia na adres: Pałac Młodzieży, ul. Rynek 14, 33-300 Nowy Sącz w nieprzekraczalnym terminie do 28 listopada 2022 lub skany dokumentów w formacie JPG, PDF na adres u.baziak@palacmlodziezy.pl.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu na stronie Pałacu Młodzieży. 

Konkurs Piosenki „Anielska Nutka” realizowany jest w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Pod Skrzydłami Anioła”.

 
 

Terminy

  • 01 12 2022 09:00