Barbara Bakalarska

Kategoria
Wystawy
Termin
18 05 2023 18:00 - 17 06 2023 18:00
Miejsce
Nowosądecka Mała Galeria - Mała Galeria, 35, Jagiellońska, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, Nowy Sącz, województwo małopolskie, 33-300
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powiat
Nowy Sącz
"Fragmenty egzystencji"

Barbara Bakalarska jest absolwentką wydziału grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom uzyskała w pracowni miedziorytu prof. Stanisława Wejmana w 1995 roku. W 1986 roku ukończyła Technikum Tkactwa Artystycznego w Zakopanem. Tworzy obrazy malowane ręcznie, jak również rysunki i ilustracje. Mieszka i pracuje w Krakowie.

 

„FRAGMENTY EGZYSTENCJI"

Prezentowane na wystawie „FRAGMENTY EGZYSTENCJI” rysunki oraz obrazy, są zapisem moich spostrzeżeń, czasami bardzo osobistych. Każdy może w nich odnaleźć własne rozterki, upadki i nadzieje. Rozczytywanie przeze mnie codzienności nie narzuca jednoznacznej interpretacji moich prac, ani nie sugeruje sposobu odczytania tego, co nas spotyka w codziennym życiu. Zdaje się tylko wskazywać, że pochylenie się nad bardzo prozaicznym, jednostkowym problemem może odsłaniać prawdę o kondycji ludzkiej w ogóle.