22 maja 2024

Środa

Imieniny obchodzą: Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława, Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława
Do końca roku zostało  224 dni.

28. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR DYREKTORA MCK SOKÓŁ W NOWYM SĄCZU

ottt-plakat1
Kategoria
Konkursy
Date
21 04 2024 09:35
Miejsce
MOSiR Nowy Sącz - 34, Nadbrzeżna, Osiedle Gołąbkowice, Nowy Sącz, województwo małopolskie, 33-300
Powiat
Nowy Sącz
Zapraszamy w niedzielę, 21 kwietnia 2024, na 28. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ!

 

 

Zapraszamy w niedzielę, 21 kwietnia 2024, do hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 34, gdzie odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla miłośników tańca: 28. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. Turniej organizowany jest w wyjątkowym dla MCK SOKÓŁ roku 2024, kiedy obchodzone jest 40-lecie istnienia działającego w siedzibie MCK Klubu Tańca Towarzyskiego AXIS.

To będzie niezwykły dzień pełen emocji, rywalizacji i pasji tanecznej. O niesamowitą atmosferę i niezapomniane widowisko zadbają uczestnicy Turnieju – tancerze reprezentujący kluby zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Najważniejszą nagrodą tego wydarzenia jest Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ, który otrzyma najwszechstronniejsza para w najbardziej prestiżowej klasie turnieju, w kombinacji 10 tańców latynoamerykańskich i standardowych.

Turniej będzie podzielony na cztery bloki programowe, zaczynając od najmłodszych uczestników, a kończąc na doświadczonych tancerzach.

Wstęp: 0-20 zł
Szczegółowy program dostępny na stronie MCK SOKÓŁ
Serdecznie zapraszamy!