19 czerwca 2024

Środa

Imieniny obchodzą: Borzysław, Gerwazy, Julianna, Odo, Protazy, Sylweriusz
Do końca roku zostało  196 dni.

"Fraszki czyli stu-dzienne wyzwanie"

jakub-bulzak-plakat-00
Kategoria
Spotkanie autorskie
Date
27 05 2024 18:00
Miejsce
Sądecka Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska 11
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Promocja tomiku fraszek Jakuba Bulzaka i Kamila Cyganika.

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie z jedynymi w swoim rodzaju autorami jedynego w swoim rodzaju tomiku fraszek!

Jakub Marcin Bulzak oraz Kamil Cyganik stworzyli niepowtarzalny tom „FRASZKI czyli STU-DZIENNE WYZWANIE”, o którym opowiedzą 27 maja br. (poniedziałek) o godz. 18:00 w czytelni Sądeckiej Biblioteki Publicznej (ul. Franciszkańska 11, I piętro).

 

______

Jakub Marcin Bulzak  – rodem sądeczanin, sercem mąż Beaty i tata Hani, z wykształcenia historyk, z zawodu nauczyciel (w szkole, którą ukończył, czyli I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Długosza), z pasji konferansjer, publicysta, reżyser, animator kultury, działacz organizacji pozarządowych. Dotąd (z małymi wyjątkami) pisał teksty historyczne, felietony, artykuły prasowe. Na fraszkopisarstwo namówił go Kamil, co niech stanowi dla niego okoliczność łagodzącą…

Kamil Cyganik – przede wszystkim jest mężem Beaty oraz tatą, a najchętniej „tatkiem”: Natalii, Artura i Roberta, dorosłej już, najcudowniejszej trójki młodych ludzi na świecie. Wykonuje zawód nauczyciela języka ojczystego, obecnie w Katolickim Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Krakowie. Od 2006 roku jest również Szefem Biura Prasowego Święta Dzieci Gór. Pisze okazjonalnie i pozostaje to jedną z jego pasji. Niniejszy tomik jest drugim zbiorem fraszek autorstwa Kamila Cyganika, oraz drugą książką, którą stworzył wspólnie z Jakubem.

 
 

Terminy

  • 27 05 2024 18:00